Dostawa

Płatność

Dane

Zamówienie

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

  • Licencja Enterprise - przypisana jest do osoby prawnej / przedsiębiorstwa (administratora oprogramowania). Instalacja oprogramowania  wykonana może być na dowolnej liczbie stanowisk komputerowych znajdujących się w siedzibie użytkownika z których może korzystać każda z osób  pozostających z administratorem oprogramowania w stosunku pracy lub na podstawie umów cywilnoprawnych. Licencja skierowana dla firm o większej liczbie pracowników. Wycena indywidualna w zależności od zapotrzebowania kluczy sprzętowych.

Licencje oprogramowania ATOM udzielane są w dwóch wariantach:

 1. RODZAJE LICENCJI

 3. ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

 2. ZABEZPIECZENIE LICENCJI

LICENCJE I ZAMÓWIENIA

Zamówienia oprogramowania ATOM przyjmujemy w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail.

Po wysłaniu zamówienia prześlemy umowę licencyjną wraz z szczegółami dotyczącymi płatności oraz wysyłki.

Termin realizacji to od 2- 14 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.

Aby przyspieszyć realizację zamówienia, poza danymi typowo handlowymi, powinno ono zawierać dane przyszłego użytkownika wraz z adresem poczty elektronicznej do bezpośredniego kontaktu. Informacje niezbędne do aktywacji programu przekazywane są za pośrednictwem poczty elektronicznej po uiszczeniu opłaty. Domyślna forma wysyłki kluczy sprzętowych za pomocą paczkomatów InPost.

  • Licencja Indywidualna - przypisana jest imiennie do użytkownika. Licencja umożliwia instalację na wielu stanowiskach komputerowych należących do  użytkownika, przy czym uruchomiona może być za pośrednictwem klucza na jednym z nich, a program użytkowany jest osobiście przez użytkownika. Licencja może być wykorzystywana w celach zarobkowych i skierowana do osób prywatnych i/lub jednoosobowych działalności gospodarczych. Koszt przesyłki zawarto w cenie. Cena sugerowana: 349 zł.

Wszystkie rodzaje licencji programów ATOM są  wieczyste oraz dostarczane wraz kluczem zabezpieczającym HASP (USB).

Automated Solutions for Structural Engineers

ATOM - STRUCTURAL DESIGN SOFTWARE

© ATOM Software  2021

Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Media społecznościowe